Oferta specjalna dla firm… !
Nawiążemy współpracę z kierowcami taxi… !

ZOBACZ CENNIKZOBACZ GALERIĘ

ŚLĄSK

 

taxi nova

Taxi Nova 800111111 nawiąże współprace z licencjonowanymi kierowcami taxi we wszystkich obsługiwanych miastach. Zachęcamy do współpracy kierowców taxi jak i korporacje z innych miast. Gwarantujemy najlepsze warunki finansowe, promocyjne zasady przyjęcia, okresy bezskładkowe, dowolność rozliczeń, najniższe stawki itd.

Pomagamy osobom zaczynającym pracę na taksówce, Organizujemy kursy przygotowawcze i szkolenia do licencji. Możliwość pracy swoim samochodem jak i na pojazdach firmowych. Osoby zainteresowane pracą w naszej sieci prosimy o kontakt bezpośredni pod nr tel 426300400.

APLIKACJA NOVA TAXI

Zamów Taxi przez aplikację
mobilną w Twoim telefonie

 

Vany i busy


Proponujemy przejazdy samochodami typu VAN od 6 do 9 osób. Usługa kierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i firm. Przewóz grup zorganizowanych po mieście i w transferach krajowych.  Zabezpieczamy imprezy okolicznościowe,  bankiety, zjazdy… Posiadamy komfortowe VAN-y marki Mercedes VITO/VIANO 6-9 osobowe. Sprinter 14-21 osób, Autokary do 54 osób

  • Tapicerka skórzana lub welurowa
  • Komfortowe fotele (rozkładane)

  • Indywidualne oświetlenie i nawiewy
  • Dodatkowa klimatyzacja z tyłu pojazdu
  • Konwektorowe i postojowe ogrzewanie
  • DVD/TV

OFERTA DLA FIRM

Taxi Nova ma przyjemność zaproponować Państwu usługi taxi w zakresie przewozu osób i bagażu na dogodnych warunkach . Samochody renomowanych marek zachodnich, limuzyny VIP, busy, autokary i pojazdy dostawcze . Specjalizujemy się w świadczeniu bezgotówkowych usług dla Firm. Przy podpisaniu umowy o wzajemnej współpracy oferujemy dogodne warunki cenowe w bezgotówkowych rozliczeniach z odroczonym terminem płatności . Systemy rozliczeń dostosowujemy indywidualnie wg potrzeb kontrahenta. Weryfikacja osób uprawnionych,  imienne karty na okaziciela, limity kont rozliczeniowych czy wewnętrzne podziały na grupy rozliczeniowe to podstawowe cechy ułatwiające klientom kontrole nad rozliczeniami i wydatkami.  Dostęp kontrahentów do swoich kont on-line umożliwia zamawianie zaleceń , weryfikację i edycję zamówień, kontrolę kosztów, archiwa, analizy i inne funkcje.Wydane kontrahentom wewnętrzne karty kredytowe taxi NOVA mają zastosowanie dla całej oferty usług we wszystkich obsługiwanych przez nas miastach.

Satysfakcje i zadowolenie z korzystania z naszych usług potwierdzają wydane nam przez ostatnie kilkanaście lat referencje naszych kontrahentów krajowych jak i firm zagranicznych. Osoby składające zamówienia  z telefonów komórkowych otrzymują informacje sms-m zwrotnym o przyjęciu i aktualnym stanie zamówienia.

Dodatkowe funkcje jak podgląd na mapie on-line o dojeżdżającej taksówce, czasie dojazdu , marce pojazdu i inne udostępnione są klientom zamawiającym przez aplikację mobilna. Przy rozliczeniach bezgotówkowych klient otrzymuje sms/mail o zaksięgowanej kwocie na jego koncie
Rozliczenia bezgotówkowe to idealne i wygodne rozwiązania dla firm i instytucji które korzystają z transportów lokalnych  i transferowych.


 

taxi Nova 800 111 111

Taxi Nova 800111111 to Korporacja taxi działająca od 25 lat zrzeszająca ok 7000 kierowców taxi . Jesteśmy właścicielem platynowego nr infolinii
wykorzystywanego w ok.40 miastach w Polsce. Numer 800111111 to znak rozpoznawczy naszej marki i jakości. Zrzeszając korporacje taxi w wielu miastach w Polsce , oddając w dzierżawę nr naszej infolinii, czy prowadząc zdalnie obsługę sieci w różnych miastach zwiększamy możliwości rozwoju i promocji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Taxi Bagażowe

Taxi Nova ma przyjemność zaproponować Państwu usługi taxi w zakresie przewozu osób i bagażu na dogodnych warunkach . Samochody renomowanych marek zachodnich, limuzyny VIP, busy, autokary i pojazdy dostawcze .

Pon -pk 7-17 pierwsza godz. 50zł, każde następne rozpoczęte pół godz. 25 zł
Pon -pk 17-7 pierwsza godz. 75zł, każde następne rozpoczęte pół godz. 35 zł
Sob-niedz 00-24 pierwsza godz. 50zł, każde następne rozpoczęte pół godz. 25 zł

Trasa
2 zł za 1 km w obie strony ( powyżej 300 km)
+25 zł za każde rozpoczęte pół godz postoju (załadunek, oczekiwanie… )
+50 za wyjazd w trasę w sobotę oraz niedzielę
+100 za wyjazd w dni świąteczne.


 

cennik KAtowice, Bytom, Mysłowice

 Opłata
Opł. Początkowa 8,00 zł
Taryfa 1 za km 3,00 zł
Opł. czasowa za 1h 40 zł

Z katowice, bytom, mysłowice do Opłata
KRAKÓW BALICE 220 zł
Katowice PYRZOWICE 110 zł
Warszawa Okęcie 600 zł

Zakupy w I strefie 25 zł + kwota z paragonu zakupów kombi + 10zł
Zlecenie kurierskie 20 zł + licznik

SZYBKI KONTAKT

 

Telefon

42 6111111

INFO

800-111111

SMS

601 300100

biuro

42 6300400

Łódź 91-341 ul. Brukowa 8 kl A

Napisz do Nas...


© 2018 Nova Taxi Prawa Zastrzeżone Projekt i realziacja Strony internetowe Łódź